Total Gamer
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Forum Creat Clanului si Jucatorilor din [T.G]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G]

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 28
Data de înscriere : 20/04/2008

O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G] Empty
MesajSubiect: O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G]   O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G] Icon_minitimeLun Apr 21, 2008 11:10 pm

[T.G]Z3br4
Born Date:17-01-1987 Location Slatina
Age:21
Married: No, he has a girlfriend,From Targu-Jiu
Living at:Gorj Targu-Jiu City
Tel. Number : 0729295444
What does he do for living:Studying at university his parents do the rest.
Favorite thing to do:Wasting his time on the internet and gaming.
Future plans:RoBe a Bank, To make a stable clan within 3 months.And he wants to win a tournament with his players.
[T.G] Clan consideration: I think this clan is very well built,good mannered players that play not only for fun but for experience to.Not GG XP lol lol! but to learn better dota.
Caracter:Tempered and mannered person,funny some times but very serios when he needs to
Personal Message: Salut sper ca ati inteles engleza mea,nu prea grea.Sper sa fim un clan unit sa formam o echipa omogena bazata pe prietenii de durata,Rog in special cei neinteresati de clan....sa iasa caut jucatori addicted 2 clan.Sper sa gasesc in voi nu doar jucatori ci si buni prieteni.


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mier Mai 07, 2008 10:31 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://total-gamer.forumgratuit.ro
nano_8826




Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/04/2008

O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G] Empty
MesajSubiect: Re: O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G]   O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G] Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 11:30 am

[T.G]Nano
Born Date:26-04-1988 Location Arad
Age:20
Married: No, searching Very Happy
Living at:Arad
Tel. Number : 0740090138
Occupation:Student
Hobby:Playing Football,Dota,Cs .

In acest clan nu m am integrat inca bine jucand si vb doar cu cativa jucatori care mi s au parut super de treaba si f buni jucatori de dota ...sper sa ma integrez rapid in aceasta noua "familie" si sa avem parte de cat mai multe meciuri impreuna !

P.S. Multumesc Iulica( [T.G]Assura ) pt invitatia in acest puternic Clan !
Sus In jos
[T.G]XERY
Admin



Mesaje : 3
Data de înscriere : 28/04/2008

O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G] Empty
MesajSubiect: Re: O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G]   O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G] Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 10:56 am

[T.G]XERY
Born Date: 05-01-1989 Location Bucuresti
Age: 19
Married: No, has a girlfriend
Living at: Craiova/Bucuresti
Tel. Number : 0730081040
Occupation:Student
Hobby: going to the gym, tenis, jogging, Dota.
YM: uncle_XERY

Joc dota de 4 ani si acum 3 luni pierdusem orice interes pentru acest sport, noroc cu bunul meu prieten [T.G]Lakers care m-a chemat in acest clan care mi-a reinviat placerea de a juca DotA (daca devin prea emo cineva sa ma opreasca Razz ). Consider ca este cel mai bun administrat clan din toate cele din care am facut parte pana acum si sper sa ne intelegem toti bine Very Happy.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G] Empty
MesajSubiect: Re: O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G]   O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G] Icon_minitime

Sus In jos
 
O scurta prezentare a jucatorilor din [T.G]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Punctajul calificativ al jucatorilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Total Gamer :: [T.G] Players-
Mergi direct la: